Witam Państwa serdecznie w imieniu własnym oraz firmy Edukacja i Szkolenia.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla dyrektorów i nauczycieli szkół i placówek oświatowych poparte pracą w na różnych stanowiskach w systemie edukacji.

Pracowałem jako nauczyciel matematyki, informatyki i chemii; zajmowałem kierownicze stanowiska w oświacie oraz pełniłem funkcję st. wizytatora Wydziału Strategii Nadzoru Pedagogicznego Kuratorium Oświaty w Warszawie. Jestem nauczycielem dyplomowanym, ekspertem ds. awansu zawodowego nauczycieli (specjalności: przedmioty zawodowe, informatyka, zarzadzanie). Jestem absolwentem studiów podyplomowych z administracji, informatyki, zarządzania oświatą oraz kursu kwalifikacyjnego z nadzoru pedagogicznego. Zostałem wyróżniony Medalem Komisji Narodowej.

Przez ostanie 14 lat współpracowałem z jedną z kluczowych placówek doskonalenia nauczycieli jako jej wykładowca strategiczny; prowadziłem szkolenia dla dyrektorów, nauczycieli, rad pedagogicznych, pracowników niepedagogicznych.

W ofercie posiadamy szkolenia dla szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Realizujemy również szkolenia na zamówienie JST dla podległych szkół/przedszkoli/placówek.

Oferujemy:

Naczelną dewizą, którą się kierujemy jest jakość szkoleń, ich przydatność w pracy dyrektora i nauczyciela oraz pełna satysfakcja. Poza jakością i wiedzą gwarantujemy również miłą i przyjazną atmosferę oraz otwartość na wszystkie Państwa potrzeby.

Zachęcam Państwa do poznania naszej oferty. Jestem przekonany, że znajdziecie Państwo interesujące Was szkolenie i wsparcie.