Zapraszamy Państwa na konsultacje indywidualne. Spotkanie z naszym specjalistą może mieć miejsce w Państwa szkole (lub w trybie online). Wesprzemy Państwa w rozwiązaniu nurtującego problemu z każdego obszaru działalności szkoły/ przedszkola/placówki.

W naszej ofercie szczególnie ważną pozycją są konsultacje indywidualne. Skorzystać z nich mogą zarówno dyrektorzy szkół/przedszkoli/placówek, nauczyciele, ale także pracownicy administracji oraz pomocniczy i obsługi. Dzięki szerokiemu zakresowi oraz bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problemy z różnych dziedzin – od zadań statutowych zaczynając, na obowiązkach pracowników kończąc.

Konsultacje indywidualne firmy Edukacja i Szkolenia

W ramach proponowanej opcji zadbamy o jak najlepsze przygotowanie się naszego specjalisty do spotkania. Możliwe jest przeprowadzenie rozmowy zarówno w Państwa placówce, jak i online – dzięki czemu każdy może skorzystać z naszej wyjątkowej propozycji.

W ramach spotkania z chęcią omówimy z Państwem najbardziej nurtujące Was kwestie i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Niezależnie, czy potrzebujecie Państwo wsparcia związanego z realizacją zadań statutowych, odpowiednim prowadzeniem sekretariatu, zadbania o uzyskanie dotacji lub dofinansowań, a może konieczne jest znalezienie jak najlepszej opcji związanej z wprowadzeniem nowego oprogramowania – pomożemy.

Konsultacje dla każdego!

Spotkania indywidualne będą idealne dla każdego, kto chce poznać opinię specjalisty na tematy związane z placówką oświatową i swoimi obowiązkami w tejże placówce. Pozwolą one na dokładne opisanie problemu oraz uzyskanie odpowiedzi oraz porady, która może okazać się kluczowa we wprowadzaniu zmian w swojej instytucji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej do pracowników szkół oraz przedszkoli!