Zapraszamy Państwa na konsultacje indywidualne. Spotkanie z naszym specjalistą może mieć miejsce w Państwa szkole (lub w trybie online). Wesprzemy Państwa w rozwiązaniu nurtującego problemu z każdego obszaru działalności szkoły/ przedszkola/placówki.

W naszej ofercie szczególnie ważną pozycją są konsultacje indywidualne. Skorzystać z nich mogą zarówno dyrektorzy szkół/przedszkoli/placówek, nauczyciele, ale także pracownicy niepedagogiczni. Dzięki szerokiemu zakresowi oraz bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problemy z różnych dziedzin – od zadań statutowych zaczynając, na obowiązkach pracowniczych kończąc.

Konsultacje indywidualne firmy Edukacja i Szkolenia

W ramach proponowanej opcji zadbamy o jak najlepsze przygotowanie się naszego specjalisty do spotkania. Możliwe jest przeprowadzenie rozmowy zarówno w Państwa placówce, jak i online czy też za pomocą poczty e-mail. Dzięki temu każdy może skorzystać z naszej propozycji w wybranej i najbardziej dogodnej dla siebie formie.

W ramach spotkania z chęcią omówimy najbardziej nurtujące Państwa kwestie i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Niezależnie, czy potrzebujecie Państwo wsparcia związanego z realizacją zadań statutowych, prowadzeniem sekretariatu, spraw kadrowych czy też kwestii dotyczacych zarzadzania – pomożemy.

Konsultacje dla każdego!

Spotkania indywidualne są idealne dla każdego, kto chce poznać opinię specjalisty na tematy związane ze swoimi obowiązkami w konkretnej szkole/przedszkolu i placówce. Pozwolą one na dokładne opisanie problemu oraz uzyskanie odpowiedzi oraz porady, która może okazać się kluczowa we wprowadzaniu zmian w swojej instytucji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej do wszystkich pracowników szkół, przedszkoli i placówek oswiatowych!